Pirmasis vizitas į Turkiją

Vyžuonų pagrindinė mokykla dalyvauja daugiašaliame Comenius  projekte „Tradiciniai žaidimai-laimingesni vaikai, gražesnis pasaulis“. Spalio 11-16 dienomis projekto koordinatorės Rita Morozovienė, Jolita Gudeliūnienė, mokytoja Renata Davniukienė ir mokyklos direktorius Rimantas Žvirblis  vyko į pirmąjį susitikimą Turkijoje Izmiro mieste Sadettin Tezcan mokykloje. Vizito metu susitiko partneriai iš Ispanijos, Portugalijos, Jungtinės Karalystės (Velsas), Lenkijos, Čekijos, Vengrijos, Kroatijos.

Pirmasis vizitas į Turkiją

Šalių partneriai susipažino su mokykla, mokytojais, lankėsi pamokose. Vėliau aptarė projekto veiklą, pasiskirstė darbus. Jau pirmojo susitikimo metu šeimininkai supažindino su savo šalies tradiciniais žaidimais.

Projekto koordinatoriai supažindino su turtinga Izmiro miesto istorija, architektūra, vietinėmis tradicijomis. Turėjome galimybę apžiūrėti didingą  miestą Efesą, menantį senuosius istorinius laikus.   Vykome į unikalią vietovę, kurią galima pavadinti aštuntuoju pasaulio stebuklu, sukurtu pačios gamtos – Pamukalę.