Laimingų vaikų traukinukas

Per rudens atostogas susirinko projekte „Tradiciniai žaidimai-laimingesni vaikai, gražesnis pasaulis“  dalyvaujantys mokiniai ir gamino projekto traukinį. Kiekvienai valstybei  buvo skirtas traukinio vagonėlis, kuris veža tos valstybės kontūrus, o ant jų mokiniai suklijavo anksčiau surinktą informaciją: valstybės  vėliavą, herbą, žymių vietų ir žmonių nuotraukas, pažymėjo sostinę ir tą miestą, kuris dalyvauja projekte. Traukinys važiuoja mokyklos fojė ir supažindina visus su projekte dalyvaujančiomis valstybėmis.

Laimingų vaikų traukinukas