Kalėdiniai sveikinimai

Grįžome iš vizito Vengrijoje - ne tuščiomis - apdovanoti nuostabiais rankų darbo sveikinimais, kuriuos gavome iš šalių partnerių. Šilumos kupinais, vaikų su meile gamintais atvirukais nuo šiol galės džiaugtis mūsų mokyklos mokiniai ir svečiai - juos išradingai eksponuojame mokyklos foje. Ačiū, Jums mielieji mūsų partneriai, už sveikinimus, kurie mus įsuka į šventinį šurmulį.

 

Kalėdiniai sveikinimai

Grįžome iš vizito Vengrijoje - ne tuščiomis - apdovanoti nuostabiais rankų darbo sveikinimais, kuriuos gavome iš šalių partnerių. Šilumos kupinais, vaikų su meile gamintais atvirukais nuo šiol galės džiaugtis mūsų mokyklos mokiniai ir svečiai - juos išradingai eksponuojame mokyklos foje. Ačiū, Jums mielieji mūsų partneriai, už sveikinimus, kurie mus įsuka į šventinį šurmulį.