Projektas „Mes atviri vaikams ir jaunimui“

Per rudens atostogas mūsų mokyklos dienos centro mokiniai lankėsi Utenos dienos centre. Čia susipažinome su šio centro lankytojams siūlomomis veiklomis, patys turėjome galimybę įdomiai praleisti laiką. Po pažintinių žaidimų pasiskirstėme veiklomis: vieni lipdė iš molio, kiti mokėsi iš samanų gaminti dekoracijas, mėgstantys sportuoti išbandė jėgas treniruoklių salėje ir prie biliardo stalo. Mes Utenos dienos centro lankytojams parodėme, kaip galima piešti su pienu. Po visų užsiėmimų šeimininkai vaišino ką tik iškeptu šokoladiniu pyragu, obuolių sultimis, arbata, kava.

Grįždami namo dar užsukome pasigrožėti Dauniškio ežeru, neišskridusiomis į šiltuosius kraštus gulbėmis ir antimis, pasismaginome žaidimų aikštelėje. Smagiai ir įdomiai praleidome dieną.

Socialinė pedagogė Vilma Rudokienė