Projektas „Mes atviri vaikams ir jaunimui“

Vyžuonų pagrindinėje mokykloje vykdomas projektas „Mes atviri vaikams ir jaunimui“. Šio projekto metu dienos centre mokiniams ruošti pamokas, sportuoti, žaisti stalo žaidimus, gaminti maistą bei daryti įvairius darbelius padeda socialinė pedagogė Vilma Rudokienė ir mokytojo padėjėja Vida Valančauskienė. Į dienos centro veiklą mokiniai iškart skuba po pamokų. Kasdienėje mūsų veikloje su įvairaus amžiaus mokiniais skatinamos šios savybės: rūpinimasis savimi ir kitais, atsakingumas už kitus, kantrumas, kūrybiškumas, smalsumas ir domėjimasis įvairiomis darbelių technologijomis. Kasdien keičiasi mūsų mokiniai: auga, tvirtėja ir savitai atsiskleidžia.

Projektas - puiki galimybė skleistis saviraiškai, kūrybiškumui bei iniciatyvumui. Labiausiai savo kūryba, darbštumu ir idėjomis pasižymi Kotryna Padkočiūnaitė, Airida Venskutė, Eglė Ambrosimovaitė, Skaistė Tuskenytė, Paulina Zujytė, Agnė Kaškevičiūtė, Gabrielė Maknytė, Kornelija Zujytė, Kamilė Maknytė. Taip pat į šį projektą siekiama įtraukti ir Vyžuonų miestelio jaunimą. Projekto metu Vyžuonų jaunimui suteikiamas didesnis užimtumas, saviraiška, įtraukimas į prasmingą veiklą, padidėja galimybės bendrauti. Taip pat nepamirštama užfiksuoti darytas veiklas fotonuotraukose.