Išvyka į Vilnių

Mokyklos dienos centro „Mes atviri vaikams ir jaunimui“ vadovės Vilma ir Vida suorganizavo išvyką į Vilnių. „Lėlės“ teatre žiūrėjome šešėlių teatro spektaklį „Baltos pasakos“, kuris labai patiko. Su didžiausiu malonumu pasivaikščiojome po šventiškai pasipuošusią šalies sostinę, grožėjomės kalėdinėmis eglutėmis Rotušės ir Katedros aikštėse.

Projekto „Mes atviri vaikams ir jaunimui“ dienos centro veikla vasarą

Projekto „Mes atviri vaikams ir jaunimui“ dalyvių stovykla Karklėje

Projektas „Mes atviri vaikams ir jaunimui“

Vyžuonų pagrindinėje mokykloje vykdomas projektas „Mes atviri vaikams ir jaunimui“. Šio projekto metu dienos centre mokiniams ruošti pamokas, sportuoti, žaisti stalo žaidimus, gaminti maistą bei daryti įvairius darbelius padeda socialinė pedagogė Vilma Rudokienė ir mokytojo padėjėja Vida Valančauskienė. Į dienos centro veiklą mokiniai iškart skuba po pamokų. Kasdienėje mūsų veikloje su įvairaus amžiaus mokiniais skatinamos šios savybės: rūpinimasis savimi ir kitais, atsakingumas už kitus, kantrumas, kūrybiškumas, smalsumas ir domėjimasis įvairiomis darbelių technologijomis. Kasdien keičiasi mūsų mokiniai: auga, tvirtėja ir savitai atsiskleidžia.

untitledAPIE PROJEKTĄ  „MES ATVIRI VAIKAMS IR JAUNIMUI”

Projekto trukmė: 2014 m. spalio 3 d. – 2016 m. balandžio 30 d.
Projekto finansavimo suma: 848774,45 Lt (245393.80 EUR)
Projektas finansuojamas Europos Ekonominės Erdvės finansinio mechanizmo 2009-2014m. programos „Rizikos grupės vaikai ir jaunimas“ lėšomis.
Projekto tikslas: gerinti rizikos grupės vaikų bei mažiau galimybių turinčio jaunimo gerovę Utenos rajone.
Projekto vykdytojas: Utenos jaunimo mokykla.
Projekto partneriai: Utenos rajono Daugailių pagrindinė mokykla, Utenos rajono Saldutiškio pagrindinė mokykla, Utenos rajono Vyžuonų pagrindinė mokykla.