Vizitas į Ispaniją

Lapkričio 9-14 dienomis projekto koordinatorių kvietimu mūsų mokyklos projekto vykdymo komanda lankėsi Ispanijoje Murcijos mieste pradinėje C.E.I.P. Ntra. Sra. De los Angeles mokykloje.

 

 

Vizitas į Ispaniją

Lapkričio 9-14 dienomis projekto koordinatorių kvietimu mūsų mokyklos projekto vykdymo komanda lankėsi Ispanijoje Murcijos mieste pradinėje C.E.I.P. Ntra. Sra. De los Angeles mokykloje. Šio vizito metu susitiko visos projekte dalyvaujančios mokyklų komandos, kurios sukonkretino projekto veiklos planą, pasiskirstė artimiausiais projekto veiklos darbais. Diskutuodami ieškojo metodų ir formų kaip geriau įgyvendinti projekto tikslus ir uždavinius.

Ispanų mokykla supažindino su jų švietimo sistema. Buvo galimybė mokykloje stebėti pamokas, neformaliojo ugdymo veiklą, sportines varžybas, mokyklos bendradarbiavimą su vietos bendruomene.

Mūsų mokyklos komanda liko sužavėta ispanų nuoširdumu, bendravimu, jų kultūra.