Comenius  projektas „Pasakų pasaulis“

Vyžuonų mokykla surado partnerius ir laimėjo daugiašalį tarptautinį Comenius  projektą „Pasakų pasaulis“. Šiame projekte dalyvauja: Ispanija, Italija, Prancūzija, Turkija, Rumunija, Lenkija.

Comenius  projektas „Pasakų pasaulis“

Šis projektas skirtas 1-5 klasių moksleiviams, priešmokyklinukams ir ikimokyklinukams. Labai norėtume į projektą įtraukti ir tėvelius, kurie dirbdami kartu su mokytojais ir savo vaikais skaitytų, sektų, iliustruotų, vaidintų įvairių šalių pasakas. Dirbdami su įvairių šalių pasakomis pažintų kitų tautų tradicijas ir papročius, ugdytų poreikį skaityti pasakų knygas. Mokytųsi gerbti kitas kultūras ir gyventi demokratinėje ir daugiakultūrinėje visuomenėje.

Projekto veikla bus įtraukta į mokyklos ir pamokų planus bei neformalųjį ugdymą. Viso projekto metu bus naudojamos informacinės technologijos ir kūrybinis procesas bus rodomas bendrame tinklapyje.

Projektą koordinuoja Jūratė Kirdeikienė

Projekto vykdymu rūpinasi Rita Morozovienė