Pasakų skaitymas

Labai smagu, kad mūsų mokykloje įsibėgėjo projektas "Pasakų pasaulis".

Kiekvieną penktadienį mokyklos bibliotekoje skaitome pasakas, žiūrime senosios animacijos filmukus, iliustruojame skaitytas pasakas.

Pasakų skaitymas

Labai smagu, kad mūsų mokykloje įsibėgėjo projektas "Psakų pasaulis".

Pirmame susitikime mokyklos direktorius Rimantas Žvirblis  apdovanojo mokinius: L.Eigėlį, G.Beimonaitę, I. Morozovaitę, K.Petronytę, L.Raslanaitę, I. Kvetkauskaitę diplomais , kurie surinko daugiausia balsų  talismano rinkimuose ir nugalėtoją Roką Šukį.

Priešmokyklinukų mokytoja Vilma Rudokienė su savo mokinukais suvaidino pasaką "Pirštinė".

Tikybos mokytoja Jolita Gugeliūnienė advento metu pasekė pasaką "Žvaidždė". Mokinukams ši pamokanti istorija labai patiko.

Mokytojos Rita ir Jūratė su 3 klasės mokiniais suvaidino pasaką  ir  pažiūrėjo animacinį filmuką "Brėmeno muzikantai".