Vyžuoniškių vizitas į Italiją

Vyžuoniškių vizitas į Italiją

Vyžuonų pagrindinė mokykla dalyvauja daugiašaliame Comenius mokyklų partnerysčių projekte "Pasakų pasaulis“. Vasario 20-26 dienomis projekto koordinatorės Rita Morozovienė, Jūratė Kirdeikienė ir mokytoja Nijolė Dudzinskienė lankėsi Italijoje Bario  mieste XIV Circolo Didattico "Re David" pradinėje mokykloje.  Šio vizito metu susitiko  projekte dalyvaujančių mokyklų komandos iš Ispanijos, Prancūzijos, Rumunijos, Lenkijos ir Turkijos, pristatė mokinių darbus apie Afrikos tautų pasakas. Pasidalino darbo patirtimi, aptarė tolimesnę projekto veiklą. Diskutuodami ieškojo metodų ir formų, kaip geriau įgyvendinti projekto tikslus ir uždavinius.

Italų mokykla supažindino su jų švietimo sistema. Buvo galimybė mokykloje stebėti pamokas, neformaliojo ugdymo veiklą.

Mūsų mokyklos komanda liko sužavėta italų nuoširdumu, bendravimu, jų kultūra.

Rita Morozovienė

Jūratė Kirdeikienė