Projekto "Pasakų pasaulyje" talismano rinkimai

Projekto "Pasakų pasaulyje" talismano rinkimai

Mūsų mokykloje po truputį įsibėgėja tarptautinis Comenius projektas "Pasakų pasaulis". Pagal šio projekto idėją ir sumanymą mes turime išsirinkti projekto talismaną, kuris mus lydėtų viso projekto metu. Priešmokyklinukai ir 1-5 klasių mokiniai įvairiomis dailės raiškos priemonėmis bandė sukurti projekto talismaną. Piešinukų buvo labai daug, net 86. Kiekvienas musų mokyklos mokinys ir darbuotojas galėjo pareikšti savo nuomonę slaptu balsavimu. Po tėvelių susirinkimo ir tėveliai buvo pakviesti pareikšti savo nuomonę.

Po balsavimo paaiškėjo, kad daugiausia balsų gavo šių mokinių piešiniai: Gabrielės Beimonaitės, Ievos Morozovaitės, Kamilės Petronytės, Roko Šukio, Inetos Kvetkauskaitės, Luko Eigelio, Lidijos Raslanaitės. Iš šių darbų projekto vykdymo komanda išrinko Roko Šukio piešinį. Valio valio !!!

Visi mūsų darbeliai

Ievos Morozovaitės