Comenius projekto „Pasakų pasaulis“ šeštasis koordinatorių susitikimas Turkijoje

Vyžuoniškių vizitas į Italiją

Vyžuonų pagrindinė mokykla dalyvauja daugiašaliame Comenius mokyklų partnerysčių projekte "Pasakų pasaulis“. Vasario 20-26 dienomis projekto koordinatorės Rita Morozovienė, Jūratė Kirdeikienė ir mokytoja Nijolė Dudzinskienė lankėsi Italijoje Bario  mieste XIV Circolo Didattico "Re David" pradinėje mokykloje.

Maža mokykla – didelės galimybės

Augančio vaiko pasaulyje daug vietos užima tai, ką jis atsinešė iš ankstyvos vaikystės. O čia dažniausiai skamba mamos lopšinės melodija, gyvena tėvų ar senelių sektų pasakų veikėjai. Pradėjus lankyti mokyklą šis pasaulis plečiasi, vis daugiau sužinoma, toliau nukeliaujama lakios vaizduotės ir įgytų žinių dėka.

Vyžuonose skambėjo septynių valstybių kalbos

Jau nuo 2010 m. rugsėjo mėn. Vyžuonų pagrindinė mokykla dalyvauja tarptautiniame Comenius projekte „Pasakų pasaulis“. Šio projekto dėka priešmokyklinės bei ikimokyklinės grupių vaikai, pradinių klasių mokiniai ir penktokai geriau susipažįsta su Europos ir Azijos kultūromis analizuodami įvairių šalių pasakas.

Kitas projekto "Pasakų pasaulis" etapas

Vyžuonų pagrindinėje mokykloje įsibėgėjo Comenius projektas „Pasakų pasaulis“. Kovo mėnesį baigėsipirmasis projekto pusmetis.