„Piliečio žadintuvo“ dalyviai dalinsis gerąja patirtimi

Rugsėjo mėnesį prasidėjęs nacionalinis pilietiškumo ir tautiškumo ugdymo projektas „Piliečio žadintuvas“ eina į pabaigą. Gegužės mėnesį devyniose apskrityse vyks veiklų pristatymai ir dalyvių apdovanojimai.

Projektas "Piliečio žadintuvas"

Nuo 2011 m. rugsėjo mėn. Vyžuonų pagrindinėje mokykloje vykdoma programa „Piliečio žadintuvas“. „Piliečio žadintuvas“ - tai vietos bendruomenei aktualių ir pilietiniam bei tautiniam ugdymui skirtų visuomeninių darbų organizavimo programa.
Šios programos tikslai:
* Ugdyti vaikų gebėjimus identifikuoti visuomenei ir vietos bendruomenei aktualias problemas
* Suteikti jiems socialines, pilietines ir komunikacines kompetencijas ir taip skatinti savanorystę
Bendra visų šio neformalaus ugdymo užsiėmimų trukmė 128 akademinės valandos.
Užsiėmimai: Forumo teatras, bendraamžių švietimas, visuomenei naudingi darbai.

Kelionė į Norvegiją

Visi mokiniai ir mokytojai dalyvavo „Žemės meno projekte“. Jis buvo atliktas natūralioje aplinkoje, naudojant vietines aplinkos medžiagas, meniškai išreiškiant save. Mokinių nuostabūs kūriniai buvo užfiksuoti fotografijose.