Saulėtą gegužės 18 dieną į Vyžuonų mokyklą sugūžėjo ne tik mokiniai, bet ir jų tėveliai. Šeimos šventė mokykloje švenčiama jau ne vienerius metus. Smagu turiningai paleisti laiką kartu.

Šventė prasidėjo koncertu, kurio metu skambėjo gražiausi žodžiai, dainos bei šokiai brangiausiems žmonėms – mamai ir tėčiui. Po koncerto visų laukė linksmosios rungtys ,,Mes kartu – šauni šeima‘. Pašėlioję, išbandę savo jėgas rungtyse, mokiniai bei jų tėveliai dalyvavo edukacinėse veiklose: kūrybinio molio dirbtuvėse, makiažo pamokoje ,,Šeimos grožio studija“ bei Utenos keturračių klubo ,,Purvo šernai“ ir sportinių motociklų klubo ,,Enduko“ pasivėžinimuose. Po smagių atrakcijų visi šventės dalyviai buvo pakviesti prie bendro vaišių stalo simboliniu pavadinimu ,,Pabūkime kartu“.

Italų rašytojas Bruno Ferrero labai taikliai pastebėjo, jog šeima yra vienintelė tikra sąskaita banke. Jei nepamirši kasdien jos papildyti meile, švelnumu, ištikimybe ir pasiaukojimu, tai užaugs stebuklingos palūkanos. Taigi Vyžuonų mokyklos bendruomenės nariai šioje šeimos šventėje užaugino tikrai dideles palūkanas:)