Mes norime jus informuoti, kad pagal LR gyventojų pajamų mokesčio įstatymo straipsnio 3 dalį ir LR labdaros ir paramos įstatymą kiekvienas mokesčio mokėtojas savanoriškai 2% pajamų mokesčio gali skirti paramai. Jūs galite šias 2% lėšas pervesti Vyžuonų mokyklai ir taip ją paremti.

Užpalių gimnazijos Vyžuonų skyriaus sąskaita, į kurią galite pervesti savo paramą yra: LT 41 7004 4060 008190525, AB SEB bankas. Įrašyti – VYŽUONŲ SKYRIUI (sąskaitos numerio rašyti nereikia).

Gimnazijos rekvizitai: Utenos r. Užpalių gimnazija, įmonės kodas 190184024, adresas - Pilies g 14, Užpaliai, Utenos rajonas, LT 28382.
2017 metais Jūs mums skyrėte 1175,45 € paramos. Vyžuonų pagrindinės mokyklos tarybos, kurią sudaro mokiniai, mokinių tėvai ir mokytojai, sprendimu:
-10,39 € skirta žvakėms pirkti mirusiųjų mokytojų pagerbimui
-325,89 € – vykdomam projektui ,,Tik pats degdamas  nušviesi kitus“ finansuoti (nupirkta krosnelė keramikos dirbiniams; organizuota keramikos darbų paroda);

-65,78 €  – eglutės papuošimams kalėdiniam karnavalui;

-50,00 € – reklamos, skirtos  Lietuvos 100 gamybai;

-33,00 € - kitoms reikmėms (dovanėlėms mokinių skatinimui, gėlėms).
Likutis 2018 m. kovo 31 – 938,20 €

Deklaraciją apie 2% skyrimą paramai galima pildyti Internetu ar užpildytus lapus, įdėtus į pateiktą voką atnešti į mokyklos raštinę (jie bus išsiunčiami paštu tiesiogiai VMI). Jūsų patogumui, kad kiekvienais metais nereikėtų galvoti apie paramos skyrimą, galima pažymėti, kad parama būtų skiriama kelis metus tam pačiam (Vyžuonų skyriui) gavėjui.

Valstybinė mokesčių inspekcija primena, kad prašymą (skirti 2 proc./1 proc. paramai nuo savo sumokėto Gyventojų pajamų mokesčio (FR0512)) gyventojai gali pateikti tik individualiai.

VMI rekomenduoja deklaracijas ir prašymus teikti VMI skyriuje arba elektroniniu būdu, naudojantis VMI Elektroninio deklaravimo sistemos paslaugomis adresu http://deklaravimas.vmi.lt

Nuoširdžiai dėkojame visiems remiantiems ir ketinantiems paremti.

Vyžuonų mokyklos bendruomenės vardu

Direktorius                                                                               Rimantas Žvirblis