UTENOS R. VYŽUONŲ PAGRINDINĖ MOKYKLA SKELBIA ATRANKĄ ANGLŲ KALBOS MOKYTOJO (OS) PAREIGOMS UŽIMTI

Konkursas vykdomas pagal Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašą, patvirtintą Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr.V-1680.

Mokytojai, pretenduojantys į pasirinktą pareigybę, privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje.
2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.
3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją.
4. Pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją.
5. Gyvenimo aprašymą.
6. Rekomendaciją (-as) iš buvusių darboviečių (pageidautina).

Pretendentai, atitinkantys atrankos reikalavimus, bus informuojami ir kviečiami pokalbiui.

Dokumentai priimami 14 kalendorinių dienų nuo atrankos paskelbimo, įskaitant konkurso paskelbimo dieną, kasdien nuo 8.00 iki 16.00 val.

Dokumentų priėmimo pradžia 2016 m. rugsėjo 27 d., pabaiga – 2016 m. spalio 10 d.

Dokumentai priimami asmeniškai adresu Šilo 6, Vyžuonų mstl., Utenos r. Vyžuonų pagrindinės mokyklos raštvedei-sekretorei Romaldai Skrebūnienei, siunčiant registruotu laišku arba elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .Informacija apie atranką teikiama telefonu (8 389)  60 233 ir darbo biržos internetinėje svetainėje adresu: www.ldb.lt

Anglų kalbos mokytojas (-a)

Pareigybės pavadinimas: anglų kalbos mokytojas (-a);
Darbo krūvis  (val. per savaitę): 10 val.
Darbo sutarties rūšis: neterminuota
Darbo užmokestis priklauso nuo turimos pedagogo kvalifikacinės kategorijos ir pedagoginio darbo stažo.

Direktorius