Krepšininkų sutikimas Vilniuje

           Su dideliu susidomėjimu mūsų mokyklos mokiniai bei mokytojai sekė Europos krepšinio čempionato rungtynes, aistringai „sirgo“ už Lietuvos rinktinę: džiaugėsi pergalėmis, liūdėjo dėl pralaimėjimų. Todėl pasitikti 2015 metų Europos krepšinio čempionato sidabro medalių laimėtojų Rotušės aikštėje, kur susirinko tūkstančiai sirgalių, vyko ir mūsų mokyklos krepšinio aistruoliai. Iš arti (tiksliau - iš toli) gyvai galėjome pamatyti savo mylimus krepšininkus, pasipuošusius sidabro medaliais, premjerą A. Butkevičių, Vilniaus bei Kauno merus.

Skambėjo sveikinimai, įteikti apdovanojimai, koncertavo Deivis, Vilija Matačiūnaitė, Marijonas Mikutavičius, legendinė grupė B‘avarija. Čia, Rotušės aikštėje, pajutome tikrą sportinę atmosferą, pasijutome lyg Rygos ar Lilio arenose. Dar spėjome pasigrožėti šv. Onos bažnyčia, gaudėme saulę prie Gedimino pilies.