Lapkričio 21 d. ikimokyklinukai ir pradinukai dalyvavo popietėje "Noriu būti sveikas". Vaikai gamino vaisių salotas, kuriomis vaišinosi patys ir vaišino ikimokyklinukus. Utenos rajono visuomenės sveikatos priežiūros specialistė R. Latvėnienė supažindino vaikus su sveiko maisto piramide, priminė kaip prižiūrėti ir valyti dantis. Vėliau linksmai mankštinomės ir dainavome "Gyventi sveikai ne tik naudinga, bet ir linksma".

Foto akimirkos

     Lapkričio 16 dieną, po pamokų, į biblioteką rinkosi tie, kurie norėjo išbandyti savo jėgas dėlionių konkurse „Kurk, svajok ir svajonių pasaulį dėliok“. Pasiskirstę komandomis konkurso dalyviai stengėsi įveikti užduotį  ir pamatyti galutinį rezultatą. Pasirodo, kad  sudėlioti 500 detalių dėliones  reikia didelės kantrybės, atidumo, susikaupimo, komandinio susiklausymo.  Pirmiesiems  savo užduotį pasisekė įveikti komandai „Vierchai“, nedaug nuo nugalėtojų atsiliko „Aušrelas“, trečią vietą užėmė „Teletabiai“. Tikimės, kad šis puikus laisvalaikio praleidimo būdas taps tradiciniu.

 

 

Švaros akcija ,,Ei, lapai, mes jus sudorosime“

Vyžuonų mokyklos mokiniai tradiciškai prieš rudens atostogas vykdo akciją ,,Ei, lapai, mes jus sudorosime“.  Vyžuonų klebonija pasipuošusi šimtamečiais klevais, liepomis, ąžuolais vasarą džiugina savo lapija, rudenį akį traukia visa spalvų palete. Ateina metas, kai spalvotas kilimas padengia žemę, va tuomet ir puola į lapų mūšį mokinukai. 

Spalio 26 dieną apsiginklavę grėbliais, šluotomis, šiukšlių maišais 5-10 klasių mokiniai, mokytojai sutvarkė Vyžuonų klebonijos aplinką - sugrėbė lapus. Kartu akcijoje dalyvavo ir klebonas, ne tik grėbė lapus, bet ir pavaišino talkininkus arbata ir pyragu. Mmm... po darbų buvo labai garduJ

Švaros akcijos akimirkos 

Spalio 22 d. mūsų mokyklos trečiokai dalyvavo renginyje Krašuonos progimnazijoje „Aš neskriaudžiu kitų, prisijunk ir tu“. Renginio metu vaikai kūrė komandos prisistatymą, plakatą, kalbėjo ir diskutavo patyčių tema su psichologe I. Gaigalaite, vaiko teisių atstove G. Blažiene. Renginio pabaigoje ant balionų rašė savo linkėjimus ir džiaugėsi renginio organizatorių dovanomis.

 

Renginio akimirkos

 

 

 Nuplasnojus vasarai, rugsėjo -3-ąją į  Užpalių gimnazijos Vyžuonų skyrių sugužėjo saulės nubučiuoti, ežero bangų išglostyti ir atostogų įspūdžių kupini mokiniai ir jų mokytojai. Juos pasitiko Šimtmečio Magdutė su gaspadoriumi. Gimtąja rytų aukštaičių tarme Magdutė pasveikino visus su naujais mokslo metais.  Palinkėdama, kad mokydamiesi nepamirštume, jog brangiausia yra mūsų gimtoji kalba, kuri yra visko pradžių pradžia. Gaspadorius  atkreipė susirinkusių dėmesį į  savo ir Magdutės tautinius kostiumus, prašydamas  pasakyti, kokios detalės  būdingos rytų aukštaičių tautiniams drabužiams. Daugiausia detalių pastebėjo 2 klasės mokinys Rimgaudas Ruzgus..Už teisingus atsakymus buvo įteiktas prizas – Ingridos Kepalaitės poezijos knygelė ,,Pasakysiu pasakų“.Taip buvo dar kartą paminėtas  Lietuvos šimtmetis. Buvo išsakyta daug gražiųžodžių, linkėjimų mokiniams,  jų mokytojams.

Magdutė su gaspadoriumi pasidžiaugė pagausėjusia šeimyna - pirmokėliais, kuriuos į mokyklą  palydėjo  dešimtokai, jiems   rugsėjis šioje mokykloje jau paskutinis.  Vieni kitikes linkėdami sėkmės  naujais mokslo metais mokiniai, mokytojai leido į dangų svajonių balionus.  Dangus pražydo svajonėmis. Tikėkime, jos išsipildys...

Mokslo ir žinių dienos akimirkos