Sveikinimas Šv. Velykų proga

KVIETIMAS

Vyžuonų pagrindinė mokykla kviečia 2017-2018 m. m. mokytis moksleivius iš aplinkinių vietovių.
    Mūsų mokykloje nedidelės klasės, ugdymo programos pritaikytos kiekvienam mokiniui, mokiniai atvežami ir parvežami.
    Teikiame ikimokyklinį, priešmokyklinį, pradinį, pagrindinį ugdymą. Tėvų pageidavimu ikimokyklinės grupės darbo laikas koreguojamas.
    Veikia pailgintos darbo dienos grupė.
    Mokyklos bendruomenės veikla pagrįsta bendradarbiavimu, atsakomybe, pasitikėjimu, pagarba.
    Mokinių kūrybiškumą ir saviraišką skatina projektai, neformaliojo švietimo veikla.
MUMS SVARBI KIEKVIENO VAIKO SĖKMĖ!

Nelikime abejingi - padėkime

Užpaliečių Jūratės ir Eugenijaus Keraminų Šv. Teresės šeimyną ištiko didžiulė nelaimė – sudegė gyvenamasis namas ir visas turtas. Dvylika Šv. Teresės šeimynos vaikų liko be pastogės. Šeimynai reikalinga finansinė pagalba.
         Mieli bendruomenės nariai, nelikite abejingi kaimynų nelaimei, paaukokite pagal savo galimybes. Auką perduokite savo klasės auklėtojoms.
         Iš anksto nuoširdžiai dėkojame neabejingiems kito nelaimei ir padedantiems Šv. Teresės šeimynai.

Mokyklos direktorius Rimantas Žvirblis