Mokytojai

Mokytojas Dėstomas dalykas E. paštas
L. Rinkauskaitė Tikyba
E. Indriūnienė Fizika
R. Davniukienė Pradinės klasės, specialioji pedagogė-logopedė, 7 klasės vadovė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
D. Diržienė Matematika, ekonomika, informacinės technologijos
A. Adiklienė informacinės technologijos
N. Dudzinkienė Geografija, 6 klasės vadovė
E. Gutauskas Muzika
I. Šinkūnienė Užsienio kalbos (anglų kalba)
R. Balaišienė Užsienio kalbos (anglų kalba)
S.Skrebelis Fizinis ugdymas
R. Antanavičius Technologijos
R. Bernotienė Lietuvių kalba
S. Nagienė Lietuvių kalba
V. Rudokienė Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogė, socialinė pedagogė, pradinių klasių mokytoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
A.Šapokienė Istorija
 R. Steiblienė  Chemija