Mokytojai

mokytojai

 Mokytojai

MokytojasDėstomas dalykasE. paštas
A.Apulskienė Tikyba (vyr. mokytoja)  
J. Čekytė Matematika (vyr. mokytoja) Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.m
R. Davniukienė Pradinės klasės (vyr. mokytoja), specialioji pedagogė (vyr. mokytoja) Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
D. Diržienė Matematika (vyr. mokytoja), ekonomika(vyr. mokytoja) , informacinės technologijos (vyr. mokytoja)  
N. Dudzinskienė Pradinės klasės (vyr. mokytoja), geografija (vyr. mokytoja)  
L. Jakštonienė Pailgintos grupės auklėtoja, neformaliojo švietimo vadovė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
V. Jermakienė Biologija (vyr. mokytoja), gamta (vyr. mokytoja), dailė (mokytoja) Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
V. Jurka Fizika (mokytojas), chemija (mokytojas), informacinės technologijos (mokytojas) Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
E. Gutauskas Muzika (mokytojas)  
V. Rinkauskienė Užsienio kalbos (anglų) (vyr. mokytoja)  
I. Raugaitė Kūno kultūra (mokytoja)  
R. Antanavičius Technologijos (vyr. mokytoja)  
R. Morozovienė Pradinės klasės (vyr. mokytoja) Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
S. Nagienė Lietuvių kalba (vyr. mokytoja)  
V. Rudokienė Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogė, socialinė pedagogė (vyr. mokytoja) Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
R. Skrebūnienė Etika (vyr. mokytoja), užsienio kalbos (rusų) (vyr. mokytoja) Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
R. Žvirblis Istorija (vyr. mokytojas) Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
A.Šapokienė Istorija (mokytoja metodininkė)