„Kompiuteriukų ralis 2020“

2020 m. sausio 10 d. mūsų mokykla tapo Kompiuteriukų paramos fondo IT edukacijos programos „Kompiuteriukų ralis 2020“ dalyve. Projektui paraišką teikė ir jį mokykloje vykdys IT mokytojos Daiva Diržienė ir Asta Adiklienė. Prisijungusios mokytojos iškart panaudojo įgytas žinias praktikoje, o vaikai su savo mokytojomis micro:bit kompiuteriukų pagalba mokosi programuoti įdomiai ir šiuolaikiškai.  Jau įvyko pirmosios pamokos, kurių metu mokiniai labai įsitraukė į veiklas ir džiaugėsi rezultatais.
              Apie „Kompiuteriukų ralį 2020“ galite skaityti portale 15min.lt straipsnyje „Informatikos pamokas keičiantys mokytojai paaiškino, kaip geriausiai sudominti vaikus“