Renginys mokyklos bendruomenei apie Olweus programos įgyvendinimą 2017-2018 m. m.

Šių metų birželio 7 dieną mokyklos bibliotekoje vyko renginys visai mokyklos bendruomenei apie Olweus prevencinės programos įgyvendinimą Užpalių gimnazijos Vyžuonų skyriuje. Programos koordinatorė Vilma Rudokienė  aptarė  programos veiklą per šiuos mokslo metus. Buvo vykdomi MSG (mokymosi ir supervizijų grupių ) vadovų ir koordinatoriaus bei  klasių vadovų mokymai, apklausa apie patyčių mastą mokykloje, Nuobaudų kopėčių dokumento parengimas.  MSG vadovė Renata Davniukienė pristatė MSG grupių veiklą, supažindino su klasių vadovų vedamų valandėlių temomis ir aktualijomis. Mokyklos direktorius Rimantas Žvirblis pasidžiaugė mūsų visos bendruomenės darbu šiame projekte. Olweus programos instruktorė Nijolė Kavaliauskienė kalbėjo apie šios programos lūkesčius, supažindino su Lietuvos mokyklų situacija, pasidžiaugė, kad mokyklos bendruomenė aktyviai įsitraukė į programos įgyvendinimą. Renginį apibendrino  Olweus prevencinės  programos dalyvių refleksija.